مؤسسه اعزام دانشجو فرجاد با بیش از یک دهه تجربه در زمینه ارائه خدمات مشاوره ای برای اعزام دانشجو به خارج از کشور به ویژه کشورهای اروپایی با مجوز رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری فعالیت می کند.

یکی از دغدغه ها و مشغولیت های ذهنی خانواده ها و جوانان ایرانی، ورود به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و ادامه تحصیل در رشته مورد علاقه در دانشگاه های مورد تأیید می باشد. این مجموعه با مشاوره و اطلاع رسانی کامل و جامع در زمینه پذیرش تحصیلی کشورهای آلمان، مجارستان و بلاروس و اعزام دانشجویان به دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی توانسته است با ایجاد امکان ادامه تحصیل در اروپا، آرامش خاطر متقاضیان را فراهم نماید.

کمک به متقاضیان جویای علم، بهره مندی آنان از دانش روز جهان و رشد علمی و فرهنگی کشور عزیزمان ایران از مهم ترین اهداف مؤسسه فرجاد دانشجویان می باشد.

این مؤسسه با بهره گیری از مشاوران و نمایندگان مجرب، دلسوز و با سابقه و مدیریت یکی از اساتید توانمند و بنام و عضو هیئت علمی دانشگاه، تمامی تلاش خود را در زمینه اخذ پذیرش، اقامت و اعزام دانشجو به خارج از کشور در پیش گرفته است.

 امید است مؤسسه فرجاد دانشجویان بتواند همانند گذشته، راهنما و همراه خوبی برای متقاضیان و خانواده های گرامی بوده و رسالت خود را در جهت اعتلای دانش و توانمندی جوانان وطن عزیزمان به انجام رساند.